Ez történt ma de ez egy apróság.

Minden amit, tudni akartok a korallszirtes akvarisztikáról ! Tegyétek fel a kérdéseiteket !
Osszátok meg a tapasztalaitokat !
sasa
Site Admin
1199 1 9 7

Re: Ez történt ma de ez egy apróság.

sasa » 2018.03.25. 19:58

Amikor ezt a motort csináltuk még nem csinált minden fényképezőgép 72 mp-es képeket, ezért 1 mb a feltöltési limit. Majd ha frissítünk akkor gondolunk az automatikus méretcsökkentésre is. Addig aki nagyon akar azért fel tud tölteni pár képet :)

Nekem a kilépkedésért a google online cookijai voltak felelősek. Töröltem mindent, azóta hibátlan.
Mer' a vizbül vonnya' ki a zoxigént! Teccik érteni?!

szokes
Császárhal
106 2 3 1

szokes » 2018.03.25. 20:01

Azért ez a motor nem túl régi maradjunk annyiba hogy szar ezen a téren. Ennél egy wordpress vagy drupal is többet ér és ilyen célre tök jó.

A google online cookies témát is megbeszéltük már hogy nem megoldás... nekem pl sehol nincs olyan mac-en, ios-en de katasztrófa a ki/bejentkezgetés

Scar22
Remeterák
34

Scar22 » 2018.03.25. 20:16

Én mókoltam a krómmal :P azóta már mindenből kilépked, cserébe nem tudom visszacsinálni így át kelett térnem a tűzrókára.

Telón bajos a képátméretezés/feltöltés, én minden elküldöm magamnak e-mailba a képeket és pc-ről rakom fel ide, teljesen jól működő dolog, csak pöcsölős.

A többi amit kslszl írt az sajnos igaz, kicsi az aktivitás és akkor is egymással beszéltek, vagy egymás mellett... :evil:

Éljen Gumis Peti! Ő minden nap ír valamit :D :csirke: :csirke: :csirke: :csirke:

szokes
Császárhal
106 2 3 1

szokes » 2018.03.25. 20:21

Scar22 írta:
2018.03.25. 20:16
Én mókoltam a krómmal :P azóta már mindenből kilépked, cserébe nem tudom visszacsinálni így át kelett térnem a tűzrókára.

Telón bajos a képátméretezés/feltöltés, én minden elküldöm magamnak e-mailba a képeket és pc-ről rakom fel ide, teljesen jól működő dolog, csak pöcsölős.

A többi amit kslszl írt az sajnos igaz, kicsi az aktivitás és akkor is egymással beszéltek, vagy egymás mellett... :evil:

Éljen Gumis Peti! Ő minden nap ír valamit :D :csirke: :csirke: :csirke: :csirke:
igen Ő ír... legalábbis egy viccet biztosan...

Gumis
Találkozó házigazda
846 194 1 4

Gumis » 2018.03.25. 20:42

Pont én is ezzzel szívok. Igen próbálok egy és mást hogy életben maradjon a fórum. Írtam dobjuk össze pénzt modulra vagy amire kéne. Na de egy képet nelegyen már 2018-ban ilyen körülményesen feltölteni. Szerintem a hiányoságokra hamarossan lépnek az adminok.
Az áram alatt lévő alkatrész úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt csak más a fogása!!! :D
Én csak a tapasztalatomat írom le de látom hogy ez itt nem követelmény. :roll:

szokes
Császárhal
106 2 3 1

szokes » 2018.03.25. 20:46

Gumis írta:
2018.03.25. 20:42
Pont én is ezzzel szívok. Igen próbálok egy és mást hogy életben maradjon a fórum. Írtam dobjuk össze pénzt modulra vagy amire kéne. Na de egy képet nelegyen már 2018-ban ilyen körülményesen feltölteni. Szerintem a hiányoságokra hamarossan lépnek az adminok.
Ez nem pénz kérdése.

Pl én sok weboldalt szerkesztek, szerkesztettem drupal vagy wordpress alapon, ami ugyebár ingyenes.

Ahhoz pont nem kell pénz csak kérdés hogy a belefeccölt munka megéri-e azért hogy 4-5 ember írogasson

kslszl
Remeterák
21 1 1

kslszl » 2018.03.25. 21:24

Szerintem lehetne példát venni Viktoréktól (akvakertész fórum) érdekes az az oldal pörög.
Lehet a szponzoráció miatt vagy a több admin miatt de működik.
Vannak új naplók vannak versenyek most pl bevezették a hónap akváriuma díjat és a greenaqua add valami csomagot akit megszavaznak.
Lehet szponzorok kellenének első körbe (szerintem)

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről

szokes
Császárhal
106 2 3 1

szokes » 2018.03.25. 21:25

kslszl írta:
2018.03.25. 21:24
Szerintem lehetne példát venni Viktoréktól (akvakertész fórum) érdekes az az oldal pörög.
Vannak új naplók vannak versenyek most pl bevezették a hónap akváriuma díjat és a greenaqua add valami csomagot akit megszavaznak.

Azért ez sem igaz teljesen szerintem...

mit akarunk szponzorálni?

Egy édesvízi fórumo inkább azért pröög mert többmindenki engedheti meg magának az édesvízi akvarsiztikát mnt a tengerit...

Nem tudom hány tengeri akvárium van az országban de szerintem töredéke mint édesvizi

kslszl
Remeterák
21 1 1

kslszl » 2018.03.25. 21:37

szokes írta:
2018.03.25. 21:25
kslszl írta:
2018.03.25. 21:24

Azért ez sem igaz teljesen szerintem...

mit akarunk szponzorálni?

Egy édesvízi fórumo inkább azért pröög mert többmindenki engedheti meg magának az édesvízi akvarsiztikát mnt a tengerit...

Nem tudom hány tengeri akvárium van az országban de szerintem töredéke mint édesvizi

Abba igazad van, hogy több édesvizi akvárium van mint tengeri.

De rengeteg olyan ember van aki csak olvassa ezeket a remek irományokat és nincs vagy csak tervezgeti, hogy legyen akváriuma.

"Ez történt ma de ez egy apróság" majdnem ezren olvasták-olvassák

Remélem azért pár okos ember össze dugja a fejét és életett hoz a fórumra!

jflex
Remeterák
41

jflex » 2018.03.28. 16:22

sziasztok!

én még csak 3 éve vagyok itt jelen, de az sajnos igaz, hogy amikor reggeltem akkor lényegesen nagyobb pörgés volt. szerintem azért vannak néhányan akik komoly energiákat mozgosítanak, hogy vmi élet legyen. az tuti, hogy nem lehet összehasonlítani édesvizi siteokkal mert ahogy írjátok is töredéke lehet a tengeri akvaristák száma az édesvizihez képest. én a hónap akváriumát nagyon szeretném újra látni szerintem midnnekinek sok örömet okozott már és sokan tanultunk is belőle számos dolgot! kép feltöltés az örök téma, számomra nem okoz gondot, de én 20 éve IT szegmensben dolgozom így talán érthető, de megértem azokat a felhasználókat akik telóról gyorsan lőnek egy két képet és már tolna is fel, de nem megy. utána nincs kedve ezze foglalkozni, mert nem feltétlen rutin, hogy átrakom gépre 3 klikkel beállítom a megfelelő méretet és mehet. megoldásokat kellene kerseni és akár ötleteket lopni, hogy mi az ami máshol jól működik hátha itt is segítene a fórum felpörgetésében. szerintem nagyon sok tapasztalt emberke van jelen és hatalmas tudás én semmi esetre sem hagynám ezt veszni!

Peti --> keep going! hónap akváriumát szeretnénk olvasni! s persze a többi topic is szaladjon! :csirke:

jflex
: Gumis (1)

Én is hozzászólok