Kiknek van hátsó szürös akváriumjuk ?Képeket várnék róla ti hogy alakitottátok ki a hátsó részt miket helyeztetek el a o

technikai kérdések, ötletek, konkrét kivitelezések, épí­tési tanácsok
Én is hozzászólok
Zoli007
Remeterák
2

Kiknek van hátsó szürös akváriumjuk ?Képeket várnék róla ti hogy alakitottátok ki a hátsó részt miket helyeztetek el a o

Zoli007 » 2018.06.14. 11:25

Kiknek van hátsó szürös akváriumjuk ?Képeket várnék róla ti hogy alakitottátok ki a hátsó részt miket helyeztetek el a ott milyen anyagok vannak ott és technika köszi várom

sasa
Site Admin
1190 1 9 6

Re: Kiknek van hátsó szürös akváriumjuk ?Képeket várnék róla ti hogy alakitottátok ki a hátsó részt miket helyeztetek el

sasa » 2018.06.14. 11:41

Szia

Nekem jó régen volt, itt olvashatsz róla egy cikket és találsz képeket is:
http://korallszirtes-akvarium.hu/tudast ... ezes-vol2/

Összességében nem véletlenül nem népszerű ez a megoldás, szinte csak hátulütője van és a közhiedelemmel ellentétben annyival nem is olcsóbb, mint amennyi kompromisszumot kell miatta kötnie az embernek. Normális habzó általában nem fér bele sajnos. Ezen kívül célszerű szükség szerint a kémiai szűrőanyagoknak (aktív szén, foszfát megkötő) is helyet kialakítani, illetve ugye kell egy felnyomópumpa, aminek a rekeszét úgy kell méretezni, hogy itt csökken majd a párolgás során a vízszint.
Mer' a vizbül vonnya' ki a zoxigént! Teccik érteni?!

Én is hozzászólok