Ki miben tudós

itt lehet mindenről csevegni de kerülni kell a politikai és vallási témákat
mikolgy
Doktorhal
10

Ki miben tudós

mikolgy » 2009.01.19. 14:52

Sziasztok!

Mivel itt elég jó kis közösség alakult ki, gondoltam érdemes lenne feldobni azt a lehet?séget, hogy ki miben tud a többiek segítségére lenni. Mi az amiben a közjó javára lehet :) Mi az amiben a többiek bátran kereshetik tanács, vagy bmilyen ügyben.

Én úgy vagyok vele, hogy bátrabban és szívesebben fordulok olyanhoz, akit ismerek, a bizalmam megvan benne. Miért ne segíthetnénk egymásnak itt más ügyben is, nemcsak az akváriumokkal kapcsolatban. Természetesen mindezt priviben gondoltam, nem pedig a nagy nyilvánosság el?tt.

Száz szónak is egy a vége, repjeggyel, utazással kapcsolatban bátran keressetek, biztosan fogok tudni segíteni!

Gyuri

fishi
Korallszirt Mester
142

Szakma

fishi » 2009.01.19. 15:23

Sziasztok!

Én végzettség terén szerszámkészít? vagyok. A cég ahol dolgozom a h?re lágyuló m?anyag fröccsönt? szerszámok tervezésére és készítésére specializálódott. Magyarul, ha valaki szeretne piacra dobni egy új fajta áramoltatót, akkor nálunk legyártathatja az azt el?állít? szerszámokat és a terméket is. A többi tevékenység már csak autodidakta módon jött és nem hivatalos..., de az akváriumon a nagy tekn?n kívül mindent én csináltam. Ilyesmiben tudok segétkezni: víz, villany, asztalos, lakatos, és ezekhez hasonló kazán kovács - szobafest? gányoló. :D

Üdv Fishi

warmachine
Bohóchal
49

Re: Szakma

warmachine » 2009.01.19. 15:55

Sziasztok!

Biztosítási ügyekkel, gondokkal, kárrendezési kérdésekkel kapcsolatban kereshettek, ha gondoljátok, mert hogy ebben ténykednék.
Amúgy gazdasági agrármérnök lennék, bár ezt sosem gyakoroltam.

Témába vágóan pedig szívesen kölcsönadok bárkinek tengeri akvarisztikával kapcsolatos angol nyelv? könyveimb?l igény esetén, valamint eltökélt célom, hogy kicsike hazánk keleti felében (is) fellend?ljön a tengeri akvarisztika.

Üdv

reall
Remeterák

Re: Ki miben tudós

reall » 2009.01.19. 16:12

Sziasztok!

Már nekem is megfordult a fejemben egy ilyen téma, de újoncként nem akatam feldobni.
Én autókkal foglalkozom. Eladással és vétellel nem, ahhoz gyomor kell.
Javítással, zöldkártyával, m?szakival, eredetiségvizsgálattal kapcsolatban bárkinek kérdése van, legjobb tudásom szerint segítek (kivéva Skoda Felicia). :twisted:
Horgászni szeret?knek esetleg egy közös horgászat egy közeli halastónál, némi hátszéllel.

Tisztelettel: Szabó László

abatis
Ikra
3

szakma

abatis » 2009.01.19. 19:38

Sziasztok,

Adatbázisokkal kapcsolatos tevékenységgel keresem a kenyerem, leginkább Oracle-ben vagyok otthon, sql lekérdezések, kimutatások, interface-ekkel kapcsolatos dolgok.

Aminek talán inkább hasznát vehetitek, pár évig asztalos voltam, egy viszonylag jól felszerelt m?hely is van. Ha tanács vagy segitség kell fával kapcsolatban, igyekszem segiteni.
(Horgászni énis szeretek :P )

Udv,
Attila

Vasi- Korallosakvárium Kft
Kereskedő
11

Vasi- Korallosakvárium Kft » 2009.01.19. 20:51

sziasztok
ez az ötlet hasznos, de még jobb lenne, ha mindenkir?l tudnánk, hogy az ország melyik részén laki, mert pl Debrecenb?l senkit nem akarok ugráltatni, hogy: "segíts megszegelni az akváriumomat".

én amúgy kerteket építek és karbantartok, meg veszélyes fákat vágok.

de mivel evvel lassan tele a búrám, ha valaki egy korallszaporító farmot alapítana itthon, szóljon nekem is és csináljuk együtt!

jojo
Doktorhal
52

jojo » 2009.01.19. 20:53

Hali!

Én esetleg akvárium v. valami hasonló költöztetésben tudok segíteni, egy kis busszal,másfél tonnáig.És ha valakinek valami kerti növény kell azt tudok adni.Még esetleg üvegvágásban tudok segíteni persze ne gondoljatok profi munkára, esetleg még ilyen kisebb technikai tartályok összeragasztása.Persze nem több 100 lit.

bebebe
Bohóchal
10

Ki miben tudós

bebebe » 2009.01.20. 05:58

Sziasztok!

Én Bp-n a 17. kerületben élek és végzetségem szerint asztalos vagyok. Esetleges bútor tervezés kivitelezésben tudok segíteni. A leend? aksiról látványterveket is készítek 3D-ben. Ez például az új aksim lesz 2-3 hónapon belül.
Kép

Üdv
Roland

kary74
Bohóchal

kary74 » 2009.01.20. 07:50

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni ehez a remek csapathoz!

Szoval én üveges vagyok mint azt már rengetegen tudjátok,Ujpesten van a cégem mühelyestöl,de szinte az országban mindenhol elöfordulok :)
kisebb-nagyobb aksikat,szüröházakat,lámpaüvegeket,furásokat,csiszolásokat,megmunkálásokat készitek ,vagy bármi ilyen jellegü kérdéssel kapcsolatban
szivesen segitek,mint eddig is segitettem :wink:
Csapat csak egy van

breme
Bohóchal

breme » 2009.01.20. 12:07

Sziasztok!

Igaz nekem még csak alakulóban van a végzettségem, de angoltanítást szoktam vállalni, úgyhogy ha bárkinek szüksége lenne ilyesmire keressen nyugodtan. Emellett komolyabb hegyibringák szerelésével vagy összerakásával is zaklathattok.

Horgászni velem is lehet jönni, f?leg ha finomszerelékes technikáknak hódoltok. : )

Üdv

Balázs

Én is hozzászólok