500L-es aksi eladó

minden amit adok veszek.
Én is hozzászólok
szokes
Császárhal
106 2 3 1

500L-es aksi eladó

szokes » 2018.01.27. 08:56

120x60cm alapterület, 70cm magas, felül körbe hullámtörő, középen egy keresztmerevítő. 10-es üvegből készült 2,5 éves, feketével ragasztva, karc nem sok van rajta, szép állapotban van, egyik rövid oldala van furva 2db 32-es átmenő idommal, belső fekete boxxal, feketére fóliázva az üveg. 1 hete lett leeresztve, nem ereszt, nem repedt sehol.

A tetején körbe fekete plexi csik van ragasztva a hullámtörő és a vizszint elrejtésére illetve ide lehet felhelyezni a szintén fekete plexi árnyékolók, melyek a lámpa fényét hivatottak takarni.

Van hozzá egy bútorlapozott állvány. A bútorlapok nincsenek szétázva, viszont az állvány vasból van, elkezdett rozsdásodni, ezzel foglalkozni kell picit.

Tartozik még hozzá egy 3 rekeszes, bubicsapdás technikai is ami kb 100x45x35cm szintén 10-es üvegből.

Ára 45e, szerintem ennyit simán megér (főleg ha visszagondolok mennyibe volt). Érte kell jönnöd (Miskolc), nem viszem sehova, nem teszem el senkinek (csak foglalóval)
Screen Shot 2018-01-27 at 8.54.35.png
Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

Én is hozzászólok